Koulutuskeskus Salpaukseen kesän 2013 täydennyshaussa valitut opiskelijat - Koulutuskeskus Salpaus
Salpaus > Ajankohtaista > Koulutuskeskus Salpaukseen kesän 2013 täydennyshaussa valitut opiskelijat
Uutinen
2.8.2013 8:35

Koulutuskeskus Salpaukseen kesän 2013 täydennyshaussa valitut opiskelijat

 

​Onneksi olkoon hyvästä opiskelupaikan valinnasta!

 

Opiskelupaikan saaminen edellyttää vastaanottoilmoituksen palauttamista 16.8.2013 mennessä.
 
Tarkemmat ohjeet löytyvät kotiin postitettavasta hyväksymiskirjeestä.
Alkuperäinen valintatilanne, tietoja ei päivitetä.
 
Puhelimitse valintatietoja voi tiedustella opintotoimistosta ma. 5.8. alkaen.
 

Asikkala


Koulutus: Hevostalouden perustutkinto
Hakanen Peterina, Koli Noora, Kreivilä Iira, Matilainen Ronja, Nurmi Henna
 
Koulutus: Kalatalouden perustutkinto
Sutinen Santeri
 
Koulutus: Luonto- ja ympäristöalan perustutkinto
Itkonen Lotta, Laine Toni, Pesonen Samuli, Riihelä Joni, Wilhelm Ina, Virinsalo Kalle
 
Koulutus: Maatalousalan perustutkinto
Heikkilä Julia, Pekkanen Henna, Salmi Sara
+ 3 valittua joiden nimeä ei julkaista netissä.
 

Heinola


Koulutus: Kone- ja metallialan perustutkinto
Järvinen Joni, Nieminen Jere, Penttinen Samu-Henrik

Koulutus: Rakennusalan perustutkinto
Honkala Valtteri, Kajander Joonas, Kuosa Teemu, Mielonen Jarkko, Multas Juho, Tolonen Heidi
 
Koulutus: Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto
Laakso Milla, Mallat Meri
+ 1 valittu jonka nimeä ei julkaista netissä.
 
Koulutus: Tieto- ja tietoliikennetekniikan perustutkinto
Lyly Elias, Ojanen Aleksi, Pynnönen Jimi
+ 1 valittu jonka nimeä ei julkaista netissä.
 
Koulutus: Turvallisuusvalvoja, turvallisuusalan perustutkinto
Aerikkala Sonja, Arminen Ville, Kivimäki Ella, Koskela Jemi, Kääriäinen Henri, Sainio Joni, Uusikoski Heikki
+ 1 valittu jonka nimeä ei julkaista netissä.
 

Hollola


Koulutus: Tekstiili- ja vaatetusalan perustutkinto
Hyttinen Erika, Lahti Nea, Päiviö Taija, Soini Suvi, Ström Carolina
+ 1 valittu jonka nimeä ei julkaista netissä.
 
Koulutus: Vaatetusala
Alakoski Enni, Eve Anna-Sofia, Manninen Julia, Nikki Kaisu, Olkkonen Anni, Paaso-Rantala Saana, Timonen Mirka, Uimonen Paula, Vanhala Vilma, Vastakoski Iina
 

Lahti, Katsastajankatu

 
Koulutus: Kone- ja metallialan perustutkinto
Eronen Janne, Hintzell Jitta, Hård Janne, Lindholm Harri, Malkamäki Ilmari, Nieminen Topias, Virtanen Janina
 

Lahti, Ståhlberginkatu


Koulutus: Kiinteistöpalvelujen perustutkinto
Ketonen Anu, Mylläri Maarit
+ 1 valittu jonka nimeä ei julkaista netissä.
 

Lahti, Vipusenkatu


Koulutus: Luonto- ja ympäristöalan perustutkinto
Auranen Milla, Elonen Henni, Kuivala Essi, Lindroos Karoliina, Suppola Anna
+ 1 valittu jonka nimeä ei julkaista netissä.
 
Koulutus: Muotoilu ja mallintaminen
Ek Ake, Hoskola Emma, Jumpponen Maria, Järvinen Nina, Karanta Mirka, Rita Martta, Sydänmaa Petra, Tikka Krista, Tilder Kimi, Weckman Janica, Yrjölä Oona
+ 1 valittu jonka nimeä ei julkaista netissä.
 
Koulutus: Puualan perustutkinto
Aaltonen Teemu, Ersala Atte, Kyrönlahti Markus, Kärhä Santtu, Kääriäinen Tuomas, Laitinen Hugo, Markkanen Vesa-Matti, Mäkinen Nico, Rantala Oskar, Sulkumäki Antti
+ 3 valittua joiden nimeä ei julkaista netissä.
 
Koulutus: Puu ja muotoilu
Neulanen Anna-Maria, Suojärvi Casperi

Koulutus: Taidekehystys
Asp Roosa, Kauppinen Tuuli, Mäkelä Veera, Piipponen Kati, Suurhasko Janna
+ 1 valittu jonka nimeä ei julkaista netissä.

Koulutus: Tilasuunnittelu ja toteutus
Olkkonen Mariliis, Äyhynmäki Ria
 
Koulutus: Verhoilu- ja sisustusalan perustutkinto
Lindqvist Silja, Loikkanen Janika, Paatola Wilma, Rasinen Marja, Sivula Henni, Westman Sirja
+ 1 valittu jonka nimeä ei julkaista netissä.

Koulutus: Viherrakennus
Blåberg Heidi, Bollström Jessica, Hovi Henri, Koskela Anna, Lindeberg Anni, Lindqvist Silja, Loikkanen Janika, Mikkola Juha, Paatola Wilma, Rasinen Marja, Rämö Jesse, Sivula Henni, Tuomisto Jani, Wallenius Adele, Westman Sirja, Virtanen Henna-Riikka
+ 3 valittua joiden nimeä ei julkaista netissä.
 

Nastola, Rakokiventie

 
Koulutus: Muovi- ja kumitekniikan perustutkinto
Björkbacka Tomi, Ekberg Niko, Sairanen Teemu
+ 1 valittu jonka nimeä ei julkaista netissä.
 

Orimattila


Koulutus: Kone- ja metallialan perustutkinto
Russe Andreas

Koulutus: Nuoriso- ja vapaa-ajan ohjauksen perustutkinto
Laitakari Venla, Mallat Milla, Oinonen Mirka, Paasonen Arla, Pesonen Essi, Saarela Mikko, Viiru Mirka
+ 2 valittua joiden nimeä ei julkaista netissä.
 

Nastola, lukiokoulutus


Koulutus: Lukio
Huvinen Inka, Ketonen Maria, Seppänen Sofia
 
http://www.facebook.com/salpaus
http://www.twitter.com/salpaustweet
http://instagram.com/koulutuskeskussalpaus#
https://www.snapchat.com/add/salpaussnap
http://www.flickr.com/photos/koulutuskeskussalpaus
LinkedIn
http://www.youtube.com/user/KoulutuskeskSalpaus
http://www.salpaus.fi/Sivut/rss.aspx