Täydennyshaussa valitut opiskelijat - Koulutuskeskus Salpaus
Salpaus > Ajankohtaista > Täydennyshaussa valitut opiskelijat
Uutinen
3.8.2012 9:00

Täydennyshaussa valitut opiskelijat

Täydennyshaussa 2012 syksyllä alkavaan koulutukseen valitut opiskelijat. 

Alkuperäinen valintatilanne, sivua ei päivitetä.​

Opiskelijavalinnasta ilmoitetaan hakijoille lähetettävällä valintakirjeellä 3.8.2012 alkaen.
 
Hakijan on ilmoitettava opiskelupaikan vastaanottamisesta viimeistään 17.8.2012
 

Lisätietoja: suunnittelija Sami Raunio 050 538 2378

 

 

Koulutuskeskus Salpaus, Asikkala 

Hevostalouden perustutkinto
SALO SONJA
NÄRHI NINJA MARIA
KOKKONIEMI SARITA IIDA TUULIA
KUKKONEN VIIVI ANETTE
PIRINEN VEERA KATARIINA
SALONEN LAVENDEL ODILIA
RANTANEN HENNA JUULIA
KUUSELA ELINA INKERI
 
Kalatalouden perustutkinto
HUOVINEN MARTTI TAISTO
HEIKKILÄ ARI KRISTIAN
KUOSMANEN TOMI JOONAS OLAVI
MATTILA MICKE KRISTIAN
AALTONEN VEERA LINNEA
+ 2 valittua joiden nimeä ei julkaista netissä.

Luonto- ja ympäristöalan perustutkinto
JUKONEN RIIKKA JOSEFINA
VIHTONEN TIINA ELINA
KURIKKA TIMO PETTERI
LINDBERG TIIA JANICA
HÄMÄLÄINEN ANTTI PEKKA HERMANNI
HAILLA NOORA LINNEA
+ 2 valittua joiden nimeä ei julkaista netissä.
 
Maatalousalan perustutkinto
TUOMALA ESSI MAARIT
LAHTI MATIAS OSSI TAPIO
KORHONEN MARIA
FÄRM JULIUS OTTO ARTTURI
AROPELTO KAMILLA ELISA
KOIVISTO TIIA-MERI
SORSA SAARA MARIA
+ 2 valittua joiden nimeä ei julkaista netissä.
 
 

Koulutuskeskus Salpaus, Heinola

Turvallisuusalan perustutkinto
KEMPPI RIIKKA HELENA
KARPPI RONI PETTERI
+ 2 valittua joiden nimeä ei julkaista netissä.
 
 

Koulutuskeskus Salpaus, Hollola

Tekstiili- ja vaatetusalan perustutkinto
SUNDVALL NATALIA
AHONEN HEIDI KRISTIINA
KALOLA HENNA MARIA
VANHANEN MILLA PAULIINA
SIKIÖ HEIDI KRISTIINA
PETÄJÄJÄRVI TERHI MARIA TUULIKKI
HIRN KATARIINA MARIA
KANERVA RIIKKA MARIA
+ 1 valittu jonka nimeä ei julkaista netissä.
 
 

Koulutuskeskus Salpaus, Lahti, Ståhlberginkatu

Matkailupalvelujen koulutusohjelma
KIVIOJA MELINA LAURA EMILIA
HAAPALA VALPURI
LAAKSO KRISTIINA
LAINE ANNIKA
PUOLAKKA TESSA
HOKKANEN MARIANNE SINI TUULIA
UOSUKAINEN JENNI ALINA
BOMAN EMMI MARIKA
HOIKKALA SINIKUKKA KRISTIINA
HOVÉN IIDA PAULIINA
JUUTILAINEN SINI SOFIA
KIVIVASARA SAMULI VILLE ILARI
+ 3 valittua joiden nimeä ei julkaista netissä.

Metalliala (tuotteen suunnittelun ja -valmistuksen koulutusohjelma)
PYLSY MIKO KRISTIAN
KOKKO SAMI PETTERI
BACKMAN JOHANNA TUULIA
KOKKO MARIKA ELENA
KNUUTI ANTTI JUHANI
KIMPANPAA MIKKO JUHANI
PÖYRY TANJA EVELIINA
+ 1 valittu jonka nimeä ei julkaista netissä.

 

Koulutuskeskus Salpaus, Lahti, Vipusenkatu

Kiinteistöpalvelujen perustutkinto
NIEMINEN JANNE ERIK KRISTIAN
LUNDQVIST MARKUS HEMMING
FLINKMAN ATTE EEMELI
VESTERINEN JOONA VALTTERI
 
Kivialan koulutusohjelma
AROLA TOMI, JUHANI
SIITONEN NICO JUHANI
MANNER ILMARI SAKARI
HIETSALO KATJA MELIINA
IKONEN ARTTU JOONAS ALEKSANTERI
IJÄS TOMI OSKARI
KAIKKONEN TEEMU TOIVO TAPANI
COWLEY ALEX FRANCIS
VISAPÄÄ DIMITRI
+ 1 valittu jonka nimeä ei julkaista netissä.

Luonto- ja ympäristöalan perustutkinto
VÄISÄNEN KIIA CAMILLA
VIITA JENNI LAURA MARJAANA
KOKKI AKSELI RISTONPOIKA
SANDBERG AINO MAARET KATRIINA
 
Muotoilu ja mallintaminen
SÄKKINEN SARA JULIA
HARTIKAINEN BREA JUSSINTYTÄR
MOILANEN JOONAS EEMELI
HEIKKINEN MARI PAULIINA
VÄLITALO MITRO SIMON PIETARI
SIRKIÄ LINDA ANNAMARIA
JERKKU PETTERI JOUKO ILMARI
VIRTANEN SILJA ESTER HELENA
FAGERSTRÖM SANJA ELINA
ROOS TUULI EMILIA
+ 1 valittu jonka nimeä ei julkaista netissä.
 
Puualan perustutkinto
NIEMINEN TUIRE KYLLIKKI
PERÄLÄ MARKO LARI JUHANI
SAEZ ARTURO ELICEO
HAAKANA RONI JUHANI
SIPILÄINEN NIINA ANNELI
VESIKKO JUHO ERNO ANTERO
REIMAN PAUL KRISTIAN
PARTANEN ANRI MELINA KRISTIINA
RANTASALO NOORA EMILIA
+ 1 valittu jonka nimeä ei julkaista netissä.
 
Tarpeistonvalmistus
SÄDE KALLE ILMARI
KUISMA RIIKKA JOHANNA
 
Taidekehystys
NÄÄTÄNEN TANJA SANNA SUSANNA
SAARI ANNA EMILIA
SILLMAN JANITA MAARIT ANGELICA
KUMILA KRISTIINA EMILIA
TUOMELA ANNA ESTERI
STRÖMBERG AINO TUULIKKI
KUUSI ILONA JUULIA
 
Tilauspuusepäntyö
HUKKA NEA KRISTIINA
VIRTANEN EETU ILMARI
KOLEHMAINEN ANNI ELINA
+ 2 valittua joiden nimeä ei julkaista netissä.

Veneenrakennuksen perustutkinto
ILVES JEREMY JARNO HERMANNI
ESKOLA ALEKSI ILKKA SAKARI

Verhoilu- ja sisustusalan perustutkinto
PULKKA SAARA
RAUHANLAAKSO TEIJA MARI KATRIINA
MERISALO OONA MARIANNE
VIRTANEN IINA SOFIA KAROLIINA
KORHOLA MAARIT KRISTIINA
KORKKA TANJA SAIDA EMILIA
LAINE HILKKA HANNA-KATARIINA
IGNATIUS SUSANNA INKERI

 

Koulutuskeskus Salpaus, Nastola, Rakokiventie

Muovi- ja kumitekniikan perustutkinto
HUIKURI KAI
KÄRKKÄINEN KATJA SUSANNA
TINGANDER JUHO VALTO TAPIO
AALTONEN ROOSA MARIE JOSEFIINA
HÄKKINEN SAMI VALTTERI
+ 2 valittua joiden nimeä ei julkaista netissä.
 
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto
1 valittu jonka nimeä ei julkaista netissä.

 

Koulutuskeskus Salpaus, Lahti, Sammonkatu

Kiinteistöpalvelujen perustutkinto
KÄHKÖNEN OSSI ANTERO
KOISTINEN MICKE MARKUS
NIKOLSKIY SVJATOSLAV
MANTILA KALLE SAKARI
HASNAOUI BILEL
 
 

Koulutuskeskus Salpaus, Orimattila

Kone- ja metallialan perustutkinto
SUHONEN IDA SOFIA
PELKONEN KRISTA JANITA
KIVIHARJU JUHO JOONATAN
 
Nuoriso- ja vapaa-ajan ohjauksen perustutkinto
KORPELAINEN EMMA SOFIA MIKANTYTÄR
SOININKALLIO TOPI ELIAS GUNNAR
PERTTUNEN EMILIA ANNIKA
NEVALAINEN JOAKIM JUHANI
JURVANEN SANNI ELINA
LINDFORS SAMI JOHANNES
+ 2 valittua joiden nimeä ei julkaista netissä.

 

Koulutuskeskus Salpaus, lukiokoulutus, Nastola

Lukio
GÖÖS MIRKA
NIEMI JUTTA SOFIA
PAULAMÄKI INKA ILONA
KANTOLUOTO ESSI INKERI
SIPPONEN VIIVI MIINA KAROLIINA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://www.facebook.com/salpaus
http://www.twitter.com/salpaustweet
http://instagram.com/koulutuskeskussalpaus#
https://www.snapchat.com/add/salpaussnap
http://www.flickr.com/photos/koulutuskeskussalpaus
LinkedIn
http://www.youtube.com/user/KoulutuskeskSalpaus
http://www.salpaus.fi/Sivut/rss.aspx